• centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody

Program na hubnutí – minimum

Tento program obsahuje Formuli 1 koktejl – nízkokalorické jídlo s vysokým obsahem vlákniny, rostlinný proteinů a vyvážených živin. Dále Thermojetics 50g – to je instantní bylinný nápoj, který aktivizuje metabolismus tuků a tím lépe tuky spaluje. Zároveň pomáhá ledviny čistit od solí a těžkých kovů, čímž docílíme zmenšení otoků.

minimální program

Program na hubnutí – optimum

Tento program obsahuje Formuli 1 koktejl – nízkokalorické jídlo s vysokým obsahem vlákniny, rostlinný proteinů a vyvážených živin. Dále Protein – vysoce kvalitní bílkovinovou směs s nízkým obsahem tuku, který představuje snadný způsob jak zvýšit spotřebu bílkovin. Thermojetics 50g – to je instantní bylinný nápoj, který aktivizuje metabolismus tuků a tím lépe tuky spaluje. Zároveň pomáhá ledviny čistit od solí a těžkých kovů, čímž docílíme zmenšení otoků. Formule 2 multivitamin, které dodají tělu všechny potřebné fytovitamíny a vlákninu+bylinky- tato vláknina je složená jak ze vstřebatelné, tak nevstřebatelné vlákniny.

optimální program

Program na hubnutí – komplet

Tento program obsahuje komplet produktů, pomocí kterých dosáhneme kompletní výsledky regulace hmotnosti. S kompletním programem se rychleji snižují tuky a vyživujeme tělo až na úroveň buňky, vyčistíme a odhleníme organizmus, zmírníme projevy celulitidy.

kompletní program

Program na hubnutí - luxusní

Tento program obsahuje komplet produktů, pomocí kterých dosáhneme kompletní výsledky regulace hmotnosti. S kompletním programem se rychleji snižují tuky a vyživujeme tělo až na úroveň buňky, vyčistíme a odhleníme organizmus, zmírníme projevy celulitidy. V tomto programu je navíc Thermo Complete, který vychytává tuky ze stravy, kterou přijímáme a nedovolí ukládání tohoto tuku v organismu.

luxusní program