• centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody

ÚVOD

Veškeré produkty HERBALIFE24 jsou testovány na zakázané látky, aby byla zajištěna důvěra zákazníka v naše výrobky. Každý výrobek je opatřen QR- kódem a pomocí chytrého telefonu lze ověřit výsledky testu na zakázané látky toho daného balení.

H24 FORMULA 1 SPORT

FORMULA 1 SPORT je optimální výživa pro sportovce. FORMULA 1 SPORT obsahuje vyvážené množství sacharidů, proteinů, vitamínů a minerálů a tím vytváří pevný základ pro dosažení skvělé výkonosti. Použití FORMULA 1 SPORT je velmi jednoduché, praktické a pohodlné.

Chcete-li zjistit více nebo se registrujte.

H24 HYDRATE

H24 HYDRATE se užívá k podpoření hydratace doplněním elektrolytů, kdy hydratace je výrazným prvkem pro zajištění výkonnosti. Při dodání elektrolytů vašemu tělu, podpoříte rychlejší vstřebávání tekutin a zajistíte si tím dostatečnou hydrataci a připravenost organismu pro dosažení maximální výkonnosti. Neméně významný je i obsah méně než 1g cukru a podpora metabolismu sacharidů pro získání vitamínů B. Po smíchání s vodou představuje perfektní způsob hydratace kdykoliv během dne.

Chcete-li zjistit více nebo se registrujte.

H24 PROLONG (Prodloužení účinku)

H24 PROLONG podporuje sportovní výkonnost a urychluje regeneraci. Vhodná výživa je pro podporu výkonnosti zásadní. Směsice sacharidů z duálního zdroje umožňuje využití kalorií pro udržení dlouhodobé výkonnosti. Syrovátkový protein působí jako ochranný prostředek, snižuje poškození svalstva během dlouhotrvajícího fyzického výkonu. Přípravek má jemnou, příjemnou chuť. Jeho použití je jednoduché, praktické a pohodlné.

Chcete-li zjistit více nebo se registrujte.