• centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody
  • centrum klidu a pohody

ÚVOD

Herbalife usnadňuje přechod ke zdravějšímu životnímu stylu. Herbalife má řešení v základní výživě, počínající v regulaci tělesné hmotnosti a energie až po splnění svých cílových nutričních potřeb.

Za každým výrobkem Herbalife stojí věda o výživě a důkladný letitý výzkum, který je veden předními odborníky v oblasti výživy a zdraví.

Herbalife hlídá kvalitu od získávání surovin až po finální výrobek k vašim dveřím.

Herbalife se podílí na sponzoringu špičkových sportovců a týmů celého světa, např. fotbalista Cristian Ronald, švédský fotbalový tým Hammardy Fotoll Club, LA Galaxy. Ať nechodíme jen do světa u nás užívají produkty hokejisti Plzně.

Herbalife se podílí i na charitě. Má svůj vlastní program Herbalife Family Fundation. Prostředky z této charitativní činnosti jsou předávány vybraným dětským domovům, k zakoupení ovoce a zeleniny ke zlepšení nutriční výživy. Jeden takový sponzorovaný dětský domov je i v Česku.

Herbalife přináší řešení pro každého

Regulace váhy: klinické studie ukazují, že každodenním užíváním koktejlů, které slouží jako náhrada jídla může v rámci kalorické diety spolu s vhodnou formou pohybu při regulaci váhy.

Energie, sport a fitness: Příjem adekvátního a správného množství tekutin je velmi důležitý zejména během cvičení.

Optimální kondice srdce: Evropská komise pro bezpečnost potravin (EFSA) doporučuje pro udržení optimální kondice srdce dodávat organismu každý den alespoň 250 mg Omega 3 mastných kyselin.

Zdravé sárnutí: S přibývajícím věkem potřebuje tělo podpořit například v udržení zdravých kostí, zdravého srdce.

Optimální činnost imunitního systému: Hektický životní sty a stres oslabují imunitu. Posílením přirozené obranné schopnosti organismu vyváženou stravou bohatou na vitaminy B (B3,B12).

Optimální kondice mužů a žen: Je důležité přizpůsobit individuální stravu tak, aby odpovídala rozdílným nutričním požadavkům mužů a žen.

© Petr Kokoška 2014